Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

Këngëtarja është emëruar me një post sa i përket sektorit publik. Sipas një dokumenti të publikuar në rrjete sociale është identifikuar se Zaimina Vasjari është emëruar specialiste pranë Ujësjellësit të Durrësit, në zonën e Shijakut.

 

Në dokument, shkruan se ajo është emëruar në këtë detyrë në datë 10.06.2021 dhe kategoria e pagës është “Punonjëse e kategorisë së Parë” teksa mund të shihet se vendimi mban firmën e drejtorit të Ujësjellësit, Spartak Kovaçi.

Kujtomë se, Zaimina nuk ka qenë edhe aktive me projekte muzikore duke iu përkushtuar familjes.

Ndërkohë, këngëtarja po vazhdon lidhjen e saj me biznismenin, Klodian Asllani me të cilin ka edhe një vajzë.

Related posts

Jennifer Lopez është “çmendurisht e dashuruar” me Ben Affleckun pas shansit të dytë që dyshja i dhanë njëri-tjetrit

D V

Ava Max publikon këngën e re “Sad boy” në bashkëpunim me Jonas Blue, R3HAB dhe Kylie Cantrall

D V

Elvana Gjata pozon joshëse me fustanin e shkurt dhe dekolte të hapur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com