Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Këngëtarja njihet për fizikun e saj perfekt.

Dhe, Zaimina Vasjari edhe pse është larguar nga muzika ajo po qëndron aktive me postime në rrjete sociale.

Sapo ka ndarë fotografi të reja e veshur me bikini me ngjyrë të verdhë e cila siç duket tregoi se ka nisur pushimet.

Zaimina, i ndau dy foto në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila kishte pozuar pranë një muri duke i venë në pah linjat e bukura trupore derisa dukjes i kishte shtuar edhe një palë syze.

“Një e diele normale”, shtoi si përshkrim në fotografi.

Ndryshe, Zaimina Vasjari ka kohë që ka pauzuar nga muzika duke iu përkushtuar më shumë familjes.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...