Zaimina Vasjari shfaqet provokuese me fustan derisa merr vëmendje me dekoltenë e hapur

Këngëtarja njihet për format e saj trupore.

 

Dhe, Zaimina Vasjari vazhdimisht arrin të shfaqet elegante në paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Sapo ka ndarë imazhe të reja derisa ka pozuar me një fustan të gjatë me dekolte të hapur dhe me një të çarë të fustanit.

Tutje, dukjes i ka shtuar edhe makijazh dhe e ka përfunduar me bizhuteri dhe një palë take.

Ndryshe, “Vetes” është projekt i fundit muzikor i lansuar nga këngëtarja.

https://youtu.be/4FFBy9vAdt4

Related posts

Nuk është më bionde; Aktroja Margot Robbie shfaqet me një look të ri

Redaksia

Kim Kardashian mohon të ketë një video-kasetë tjetër seksuale me ish-të dashurin e saj Ray J

D V

Mbretëresha ka vendosur të ndjekë ligjërisht çdo sulm të Harry dhe Meghan

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com