Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Këngëtarja edhe pse jo aktive me projekte muzikore ndan postime të shpeshta në rrjete sociale.

Instagrami është ai të cilin, Zanfina Ismaili e përdor më shpesh dhe publikon momente të shumta nga përditshmëria.

Dhe, së fundmi ka postuar një thënie e cila ka të bëjë me gjeneratat e reja të cilët sipas këngëtares kanë vrarë  moralin dhe besnikërinë.

“Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë marrëdhënieve dhe besnikërisë”, shkruan në postimin e saj duke mos zbuluar arsyen e ndarjes së këtij postimi.

Ndryshe, Zanfina Ismaili ka kohë që është larguar nga muzika duke iu përkushtuar më shumë karrierës së saj si juriste.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...