Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zanfina Ismaili thotë se është larguar përfundimisht nga muzika

Ajo ka nisur karrierën qysh në moshë të re dhe është pëlqyer mjaft shumë për projektet që ka sjellë.

Fjala është për këngëtaren e njohur Zanfina Ismaili, e cila deri më tani numëron hite e këngë tejet të suksesshme.

Ajo prej kohësh ka bërë një tërheqje nga muzika dhe në një intervistë të fundit tregoi se nuk do të jetë më pjesë e skenës muzikore sepse tashmë ka marrë një drejtim tjetër në jetën profesionale.

Në emisionin “Tete a Tete me Adelinën”, Zanfina tregoi se nuk ka bërë ndonjë pauzë mirëpo që është larguar krejtësisht nga muzika.

E njëjta vazhdoi duke thënë se po merret me dy profesione, megjithëse nuk zbuloi më shumë për publikun.

“M” mbetet kënga e fundit e publikuar nga Zanfina, të cilën ia dedikoi të ëmës së ndjerë, Monës.

Këtë e lansoi më 17 gusht të vitit 2016 dhe që nga atëherë nuk solli ndonjë projekt të ri.

Postime të ngjashme

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...