Maqedoni

Zbardhen Mavrova, Pelisteri e Nizhepole nga bora

Zhurnal Ads

Shkup, 21 nëntor – Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës.

Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole.

Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende kishte reshje të shiut.

Gjatë ditës së nesërm pritet mot i acartë me merë mesatare në drejtim verior.

Postime të ngjashme

“Bëhet projekt që të mos realizohet”, nxënësit e Kllukovecit, mësimin e ndjekin në kushte të rënda

T E

Kush po tenton të sjellë amulli në BFI?

R ZH

Në tre komuna të Shkupit numri i rasteve aktive me Covid-19, tejkaloi numrin 300

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...