Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zbardhen Mavrova, Pelisteri e Nizhepole nga bora

Shkup, 21 nëntor – Gjatë ditës së sotme, në pjesët malore të vendit filloi të ketë reshje të borës.

Bora e parë në Maqedoni ra sot pasdite në Mavrovë, Pelister dhe Nizhepole.

Në pjesët më të ulëta sot pasdite në disa vende kishte reshje të shiut.

Gjatë ditës së nesërm pritet mot i acartë me merë mesatare në drejtim verior.

Postime të ngjashme

Joveski: Prokuroria po monitoron ndërtimin e ndërtesave shumëkatëshe në Shkup

R Zh

Do të zgjerohet hetimi për rastin“Dvojnik” me lëshimin e pasaportave të paligjshme

N E

Taseva për rastin Rashkovski: Përveç hetimit penal nevojitet edhe hetim financiar

N E

Zoran Zaev thirrje komunitetit maqedonas në Shqipëri të votojnë Edi Ramën

N E

Analizë – Covid19 / Masat e reja mund të rëndojnë edhe më shumë ekonominë dhe papunësinë në vend!

R Zh

Hristijan Mickovski: Kemi dështuar të ballafaqohemi me krimin dhe korrupsionin

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...