Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Zbret nga “Maserati 007”, momentet e mbërritjes së Fatos Nanos

Në pamjet shihet Nano që s’e lënë ta lagë asnjë pikë shiu, pasi një person i qëndron me çadër në kokë gjithë kohës deri në momentin që futet brenda.

Ish-kryeministri Fatos Nano do të vijë mbrëmjen e sotme në një rrëfim të veçantë për jetën e tij, pas 11 vitesh mungesë në televizion. Opinion.la ka publikuar edhe pamjet e mbërritjes së Nanos në TvKlan, i cili ka shkuar me një mjet të llojit “Masserati”, ma targa ‘007’.

Në pamjet shihet Nano që s’e lënë ta lagë asnjë pikë shiu, pasi një person i qëndron me çadër në kokë gjithë kohës deri në momentin që futet brenda.

Në studio, shihet gjithashtu një tjetër person që kujdeset për paraqitjen e tij, teksa i rregullon xhaketën. Fatos Nano duket dhe i kujdesshëm për shëndetin, pasi maskën mbrojtëse ndaj Covid-19, nuk e heq për asnjë çast.

Rrëfimi i rrallë i Fatos Nanos! Sot ora 21:00 në Opinion !

Rrëfimi i rrallë i Fatos Nanos! Sot ora 21:00 në Opinion !

Posted by Opinion TV Show on Thursday, February 4, 2021

Postime të ngjashme

Këshilltari gjerman i Bashës i shkruan ambasadores Yuri Kim: Berisha ka bërë shumë për perëndimin dhe Shqipërinë, ai është një njeri i SHBA dhe BE dhe s’ka lidhje me krimin

D V

Shqipëri, temperaturat gjatë ditëve të ardhshme pritet të shkojnë deri në 43°C

D V

Ministria e Shëndetësisë konfirmon mbërritjen e variantit “delta” të COVID në Shqipëri

D V

Situata e Covid 19 në vendin tonë; Rastet e reja në 24 orët e fundit

D V

Varianti “Delta” hyn në Shqipëri, reagon Manastirliu: Vaksinimi, arma më e fuqishme

D V

Rama pas aksidentit në Kroaci: Fatkeqësi pikëlluese për humbjen e vëllezërve dhe motrave nga Kosova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...