Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zbulohen 13 emigrantë në autostradën Kumanovë – Tabanoc

Shkup, 15 qershor – Zyrtarët Policorë të Stacionit Policor për mbikëqyrje kufitare Sopot, në autostradën Kumanovë – Tabanoc sot kanë zbuluar 13 emigrantë.

“Në automjetin ‘Ford transit’, me tabela të Shkupit, e drejtuar nga A.K (34) nga Rashçe e Shkipit, janë gjetur 13 emigrantë nga Pakistani”, thonë nga policia.

Nga MPB njoftojnë se A.K është privuar nga liria dhe kundër tij do të parashtrohet kallëzim penal.

Postime të ngjashme

Konferencë rajonale për përballjen me dezinformatat, gjuhës së urrejtjes dhe sulmet hibride

Z H

Deri më 5 maj afat për të konkuruar si regjistruar i popullsisë

Z H

DV: Gruevski ka hapur kompani në Hungari

Z H

Është hapur Qendra për mbështetje të familjeve kujdestare

Z H

OSBE-ja dhe BE-ja do të monitorojnë rastet e krimit të organizuar dhe korrupsionit të lartë

Z H

Deputetët për herë të pestë debatojnë për ribalancin plotësues të Buxhetit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...