Zbulohen lëndë narkotike në Gostivar, arrestohen dy persona

Më 18.09.2021 rreth orës 16:30 në fshatin Gradec, Gostivar, oficerët e policisë të SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar privuan nga liria S.Sh. (25) dhe V.I. (30) nga fshati Vrapçishtë i Gostivarit, sepse gjatë kontrollit të tyre u gjet marihuanë në automjetin “Mercedes” me targa të Gostivarit.

 

Më vonë, me urdhër të gjykatës, u krye një kontroll në shtëpinë dhe ambientet ndihmëse të S.Sh., gjatë së cilës u gjet dhe u konfiskua marihuana.

Dy personat u ndaluan në Stacionin Policor të Gostivarit për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, i cili do të pasohet nga parashtresat e duhura.

Related posts

Gënjeshtër se Qeveria ka paguar për anketën e “Brima”-s, Mickoski të kërkojë falje

D V

Teuta Arifi: Asfaltimi i rrugës në Shipkovicë drejt përfundimit

R Zh

Ganiu bashkë me nxënësit e shkollës fillore “Tefejuz” pritën zilen e parë për vitin e ri shkollor

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More