Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zbulohet arsyeja pse Juventusi refuzoi Ozilin

Juventusi thuhet se ka refuzuar mundësinë të transferojë mesfushorin ofensivë të Arsenalit, Mesut Ozil.

“Topçinjtë” duan që ta shesin sa më parë gjermanin, por thuhet se nuk do t’ia dalin aq lehtë, transmeton lajmi.net.

Sipas CBS Sport, Arsenali e ka ofruar Ozilin të Juventusi, por gjiganti i Seria A e refuzoi shkaku i të riut, Dejan Kulusevski për të cilin shpresojnë se mund të ofrojë të njëjtat kualitete.

Arsenali vazhdon ta le Ozilin jashtë skuadrës së Premierligës dhe Ligës së Evropës, derisa ai është lojtari më i paguar në klub.

Interesim për 32-vjeçarin thuhet se ka shprehur edhe Fenerbahce

Postime të ngjashme

Konfirmohet dueli Fury – Joshua

Z H

Mësohet sa ka ofruar Interi për kontratën e re me Barrella

Z H

Buzëqesh Milani, ky është vendimi i Calhanoglut

Z H

ZYRTARE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e McKennie ng Schalke 04

Z H

Daja: Na penalizoi gjëndja e fushës, Apolonia nuk vodhi asgjë!

Z H

Vazhdoi seria e fitoreve të Cityt, triumfoi ndaj Wolverhamptonit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...