Agjencia Zhurnal.mk

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit

Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje.

Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës.

Mashkulli i zemrës quhet Husen dhe është turk. Ai jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Tani, vizitat e shpeshta të Gentës në Turqi kuptohen me të gjitha arsyet e tyre.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...