Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Zbulohet FIFA 21, karakteristika të reja nga loja e shumëkërkuar

FIFA 21 ka prezantuar lojën e cila do të vjen në Xbox One dhe PC më 9 tetor.

Sot, botuesi EA zbuloi detaje të reja rreth projektit, së bashku me një trailer gameplay mjaft spektakolar, transmeton Telegrafi.

Mund ta hidhni një vështrim më poshtë.

Sipas Anthony Nash të Windows Central, shtesa më e madhe në lojë duhet të jetë mënyra e rindërtuar e karrierës.

Postime të ngjashme

Instagrami kërkon falje për një gabim në ‘hashtag’

S.B.

Telefoni inteligjent i ri mund të ndryshojë formën dhe të kthehet në një tabletë

S.B.

Sony ka prezantuar Xperia 1 III me lente telefoto të ndryshueshme

S.B.

HMD Global prezanton gjashtë telefona të rinj Nokia

S.B.

Dalin pamjet e iPhone 13 nga të gjitha anët, në 3D

S.B.

Thyhet rekordi i ndjekësve në “Twitch”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...