Teknologji

Zbulohet FIFA 21, karakteristika të reja nga loja e shumëkërkuar

Zhurnal Ads

FIFA 21 ka prezantuar lojën e cila do të vjen në Xbox One dhe PC më 9 tetor.

Sot, botuesi EA zbuloi detaje të reja rreth projektit, së bashku me një trailer gameplay mjaft spektakolar, transmeton Telegrafi.

Mund ta hidhni një vështrim më poshtë.

Sipas Anthony Nash të Windows Central, shtesa më e madhe në lojë duhet të jetë mënyra e rindërtuar e karrierës.

Postime të ngjashme

iPhone 12 Pro lejon që njerëzit të verbër ‘të shohin’ të tjerët përreth tyre

S.B.

Kamera e iPhone 12 nuk mund të zëvendësohet nga teknikë të paautorizuar nga Apple

S.B.

Nokia Android TV arrin në Evropë me një çmim prej 100 eurove

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...