Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zbulohet mënyra e vetme se si Ramos mund të qëndrojë në Real Madrid

Sergio Ramos akoma nuk ka rinovuar kontratën e tij me Real Madrid e cila skadon në verë të këtij viti.

Raportime të shumta në Spanjë ka pasur mbi këtë çështje, duke thënë se Ramos ka refuzuar ofertën e propozuar nga Los Blancos.

Besohet se kapiteni dëshiron që të ketë dy vite rinovim në kontratë dhe jo vetëm një, ngjashëm sikurse mesfushori Luka Modric, shkruan lajmi.net.

La Sexta TV tani ka raportuar se e vetmja mënyrë që Ramos të rinovojë me Galaktikët është nëse telefonon personalisht presidentin Florentino Perez dhe pranon ofertën e klubit.

Vitin e kaluar u spekulua se Spanjolli mund të largohet drejt Anglisë, pikërisht në klubin e Manchester United.

Postime të ngjashme

Detajet e marrëveshjes ndërmjet Unitedit dhe Realit për Varane

D V

Petkovic kërkon të largohet nga Kombëtarja e Zvicrës

D V

Mediat italiane: Juventus huazon Pjacan te rivali i madh

D V

Atletico Madrid shpreh interesim për Lacazetten

D V

Faqja zyrtare e Lojërave Olimpike reagon pas medaljes së dytë të artë të Kosovës: Arritje e pabesueshme

D V

Arrihet marrëveshja mes Manchester Unitedit dhe Real Madridit për Varanen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...