Agjencia Zhurnal.mk

Zbulohet mosha e Afronës, diferenca me Bleron shumë e madhe

Diferenca në moshë mes Bleros dhe Afronës është e madhe.

Këngëtari Blero në shtator të këtij viti do ta kurorëzojë dashurinë me martesë me Afrona Dikën, shkruan lajmi.net.Dyshja janë një prej çifteve më të komentuara në mediat rozë dhe jeta e tyre private u intereson fansave të këngëtarit.

Andaj Afrona së fundmi ka pranuar pyejte të ndryshme në Instagram lidhur me Bleron dhe disa prej tyre ishin lidhur me dasmën.

Mirëpo nuk ka munguar edhe pyetja lidhur me moshën e Afronës dhe ajo është vetëm 26 vjeçare ndërsa Blero 41.

Diferenca në moshë mes çiftit është 15 vite.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...