Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zbulohet projekti madhështor i Beyonce për vitin 2021

Beyonce do të mbajë koncert virtual në vitin 2021.

Beyonce hoqi dorë nga shfaqjet të drejtpërdrejta në 2021 dhe në vend të kësaj po kalon në trendin e koncerteve virtuale, shkruan The Sun.

Ajo është një nga interpretueset më të mira të brezit të saj, por mos prisni ta shihni Beyonce përsëri në skenë vitin e ardhshëm, të paktën jo personalisht.

Është mësuar se ajo po përgatitet të kthehet në 2021 me albumin e saj të parë solo në pesë vjet, por ka hequr planet për një turne botëror për shkak të pandemisë.

Ajo, megjithatë, po shikon të ndjekë shembullin e akteve të tjera që kanë bërë koncerte ‘live-streaming’, vetëm se Beyonce dëshiron t’i bëjë të sajat më të mëdha dhe më të mira.

Një burim i afërt me super yllin tha, “Beyonce dhe ekipi i saj aktualisht po hartojnë një plan për të krijuar një shfaqje virtuale të drejtpërdrejtë për të shfaqur muzikën e saj të re në 2021, tani që ajo nuk mund të bëjë turne për shkak të Covid”.

“Me një projekt të ri gjatë rrugës, ajo planifikon ta festojë atë me një shfaqje virtuale që tifozët mund ta shikojnë në shtëpi dhe ajo e ka bërë të qartë se është e gatshme të tërheqë të gjitha ndalesat për ta bërë atë një spektakël të vërtetë.”

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...