Agjencia Zhurnal.mk

Zbulohet se me kë ka shkuar Engëllusha Salihu në Itali

Engjëllusha Salihu ka zgjedhur Italinë për të pushuar.

Këngëtarja Engjëllusha Salihu ani pse e angazhuar në realizimin e projeteve të reja muzikore, i ka gjetur disa ditë të lira për ta vizituar Italinë, shkruan lajmi.net.

Nga atje këngëtarja e ka publikuar një fotografi pranë të cilës tregon se është shumë e lumtur, e më pas në një tjetër postim zbuloi se kush po e shoqëron gjatë këtij udhëtimi.

Engji në Milan të Italisë ndodhet së bashku me motrën e saj Gresën dhe nusen e vëllait, Leartën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...