Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Zbulohet shifra, ja sa para i vodhën grabitësit kambistit në Korçë

Grabitësit në Korçë i kanë marrë 10 milionë lekë të reja kambistit Shefqet Muço. Sipas familjarëve, kjo është shifra e pretenduar që i kanë vjedhur tre autorët Muços para banesës së tij.

Një prej autorëve u kap në flagrancë teksa përleshej fizikisht me kambistin, kurse një tjetër është shoqëruar, edhe ai i dyshuar si autor.

Dy prej grabitësve arritën të ikin pas ngjarjes me sasinë e parave duke përdorur një automjet.

Postime të ngjashme

Nxirren trupat e pajetë të dy viktimave nga zjarri në Berat

S.B.

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

Meta ktheu kontratën për koncesionin e Rinasit/ Kuvendi ja rrëzon me 84 vota

S.B.

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

S.B.

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi seksualisht një femër

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...