Zbulohet traileri dhe data e publikimit të sezonit të tretë të “You”

Është publikuar traileri i sezonit të tretë të “You”.

 

Penn Badgley rikthehet si vrasës Joe Goldberg në sezonin e tretë të “You” dhe ai do të bashkohet me një personazh të ri që do të jetë: djali i tij.

Trileri i Netflix solli një pjesë dhe konfirmoi episodet e reja që do të kenë premierën të premten, më 15 tetor.

Pamje nga sezoni i tretë i “You” (Foto: YouTube)

Ata zbuluan një përmbledhje të sezonit të tretë me Joe dhe Love (Victoria Pedretti) si të martuar duke rritur djalin e tyre të vogël të quajtur, Henry.

Siç zbulon traileri, Goldberg diskuton për emrin që do t’ia vendosë djalit duke u kthyer në momentet ikonike të sezonit të dytë përpara se të vendoste përfundimisht për emrin e Henry.

“Një djalë nuk ishte ajo që po prisnim”, tha ai. “Unë do të jem njeriu që do të kërkoni, njeriu që do të jesh krenar ta quash baba”.

Për më shumë, ndiqni të plotë trailerin që ua sjellim më poshtë:

Related posts

Publikohet ‘traileri’ i filmit më të ri “Ditari”

D V

Lufta heroike e Partisë së Punës kundër derrave, gomarëve dhe mushkave

D V

‘Mbajeni frymën’ – arrin paraqitja e shkurtër për “Don’t Breathe 2”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com