Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Zbuluam parfumin e kampionit Krasniqi

Tashmë e duan të gjithë por e njohin edhe nga e gjithë bota, pasi është kampion por mbi të gjitha të gjithë shqiptarët krenohen me të. Po flasim për boksierin tashmë kampion bote shqiptarin Robin Krasniqi, por që ne zbulojmë edhe parfumin e tij të preferuar Gisada, ku në botë dhe europë është një ndër tre parfumet më të kërkuar. Vetë kampioni teksa poston një foto me këtë parfum ka shkruar : “Parfumi im më i dashur”. Robin Krasniqi vetëm pak ditë më parë është shpallur kampion bote në boksion profesionist duke u bërë kështu shqiptari i parë me këtë arritje të madhe.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...