Showbiz

Zbuluam parfumin e kampionit Krasniqi

Tashmë e duan të gjithë por e njohin edhe nga e gjithë bota, pasi është kampion por mbi të gjitha të gjithë shqiptarët krenohen me të. Po flasim për boksierin tashmë kampion bote shqiptarin Robin Krasniqi, por që ne zbulojmë edhe parfumin e tij të preferuar Gisada, ku në botë dhe europë është një ndër tre parfumet më të kërkuar. Vetë kampioni teksa poston një foto me këtë parfum ka shkruar : “Parfumi im më i dashur”. Robin Krasniqi vetëm pak ditë më parë është shpallur kampion bote në boksion profesionist duke u bërë kështu shqiptari i parë me këtë arritje të madhe.

Postime të ngjashme

Pas spekulimeve për fejesë, Rita Ora shihet e vetme në Londër duke shëtitur në ftohtësinë e vjeshtës

admin

“Death on the Nile” i gatshëm për t’u lansuar në fund të këtij viti

admin

Isuf Lani thotë “Ruje Dinin more vlla”

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...