Kosovë

Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë: Kosova e Serbia janë dakorduar për normalizim ekonomik

Zhurnal Ads

Kosova dhe Serbia kanë nënshkruar marrëveshjen e tyre dhe kanë rënë dakord për normalizimin ekonomik.

Kjo marrëveshje po konsiderohet historike nga Presidenca Trump, njofton Klan Kosova.

”Donald Trump njofton se Serbia dhe Kosova kanë rënë dakord për normalizimin ekonomik. Një marrëveshje tjetër historike e arritur nga ky President për ta bërë botën një vend më paqësor, më të begatë”, shkruan Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Judd Deere.

Postime të ngjashme

Përfundon takimi Mustafa-Lajçak, nga LDK’ja tregojnë se çka u diskutua

admin

Policia për 24 orë shqiptoi 887 tiketa për mosrespektim të Ligjit për Pandeminë

S.B.

Hagë: Sot mbahet konferenca statusore për rastin ndaj Sali Mustafës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...