Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zëdhënësja e LSDM-së, pozitive me Covid-19

Zhurnal Ads

Shkup, 27 tetor – “Dëshiroj t’ju informoi se sonte mora rezultatin për testin Covid-19, me të cilën kam rezulzuar pozitive”, shkruan në rrjetin social Facebook, Bogdanka Kuzevska – zëdhënëse e LSDM-së.

Ajo thekson se tani për momentin ndjehet mirë dhe nuk ka simptoma. Ndërkaq nesër do të testohen bashkëshorti dhe fëmijët e saj.

Kuzevska ishte në forumin digjital të organizuar nga LSDM-së, pas së cilës Ministri i Brendshëm Oliver Spasovski u diagnostifikua me virusin korona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

ASH: Dhuna në familje dhe ndaj grave shqetësuese në Maqedoninë e Veriut

T E

Javën e ardhshme në Maqedoninë e Veriut do të ketë teste të shpejta për Covid-19, çmimi 1000 denarë

E.E.

Gjykata Kushtetuese këtë javë do ta diskutojë ndryshimin e emrit

E.E.

VMRO-DPMNE: Filipçe e ka vendosur Maqedoninë në vendin e pestë për vdekshmëri nga Covid-19

E.E.

Albright: Është tragjedi që Bullgaria për shkaqe të brendshme e bllokon Maqedoninë e Veriut

E.E.

Mickoski propozon që të sëmurët kronikë të lirohen nga puna për shkak ndotjes dhe pandemisë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...