Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zekiri, Llukarevska dhe Rexhepi japin dorëheqje nga posti i deputetit

Zhurnal Ads

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Deputetët Muhamed Zekiri dhe Sanja Llukarevska nga LSDM dhe Bajram Rexhepi nga BDI kanë dhënë dorëheqje dorëheqje në Parlament.

Dorëheqjet vijnë pasi të tre do të marrin poste në drejtori përkatëse.

Në seancën e sotme përpos dorëheqjeve të tyre do të konstatohet edhe dorëheqja e deputetit të VMRO-DPMNE-së, Igor Durllovski.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Për 17 ditë janë shit mbi 44 mijë Summamed

T E

Mbrëmë Kuvendi punoi deri para mesnate, seanca vazhdon edhe sot

Z H

Dita e tretë e protestave të zjarrfikësve në Shkup, nuk heqin dorë nga kërkesat

admin

Teatri shqiptar, Stefovska: Së shpejti do të filloj me punë

T E

Qeveria t’i miratojë masat anti-Kovid, Najçevska: Nuk ka shkelje nëse kontrollohen shtëpitë

T E

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...