Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zekoli i drejtohet Qeverisë: Djem, vetëm Pandemia ju shpëton nga protestat

Shkup, 26 dhjetor – Analisti dhe ish diplomati Arsim Zekolli përmes një statusi në rrjetet sociale ka shkruar se vetëm Pandemia e ka shpëtuar këtë qeveri nga protestat.

“Djem nga qeveria, vetëm kjo pandemi dhe frika e sëmundjes ju shpëtojnë nga demonstratat. Ato shumëngjyrëshe do të duken si një shëtitje në mëngjes. Si në numër ashtu edhe në ashpërsi. Por gjithmonë do të kalojë. Dhe pastaj… “, ka shkruar mes tjerave në Twitter, analisti dhe ish-ambasadori Arsim Zekoli.

Postime të ngjashme

Arian Hakiki u zgjodh kryetar i Alternativës në degën e Tearcës

R Zh

Rexhepi: Gazifikimi i amvisërive në pjesën më të madhe të komunave do bëhet realitet në fillim të vitit të ardhshëm

R Zh

Ali Ahmeti: Diaspora, pjesë e pandarë e jona

R Zh

Ademi: ASH-AA manipulojnë me numrin e qytetarëve që nuk kanë nënshtetës

R Zh

Makraduli: Dokumentet personale do t’ju vijnë në adresë shtëpie

T E

Selami: Qytetarët të jenë të qetë, të gjithë do të regjistrohen

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...