Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Zemra jote është e pastër”, Nicola Peltz uron 22-vjetorin e lindjes së Brooklyn Beckham

Çifti i njohur, Nicola Pelz dhe Brooklyn Beckham, tashmë po marrin vëmendje të madhe të audiencës.

Sidomos që gjatë ditës së stome (e enjte) kur Brooklyn festoi ditëlindjen e tij të 22-të, shkruan Daily Mail.

Derisa festoi, nuk mungoi as edhe postimi i ëmbël nga e fejuara e tij, në rrjetin social Instagram.

Nicola pati rastin që të shpërndajë disa imazhe të realizua më parë, të bashkangjitur edhe një dedikim për të.

“Urime ditëlindjen. Ti je një person i mrekullueshëm me një zemër të pastër. Të dua shumë shumë Brooklyn”, ka shrkaur ajo në përshkrim.

Pak më parë edhe prindërit e modelit, Victoria dhe David patën rastin që të urojnë djalin e tyre të madh, për të mirat në jetë.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...