Zendaya vjen me një tjetër veshje mahnitëse gjatë premierës së filmit “Dune” në Paris

Për ata që kanë nevojë për një inspirim të vogël të modës, Zendaya ka ofruar ide të mahnitshme këtë javë.

 

Nga fustani i saj ekstravagant, me pamje të njomë nga marka Balmain në Festivalin e Filmit në Venecia, aktorja vazhdon të sjell pamjet më të bukura çdo ditë.

Brenda natës, Zendaya shkoi dhe e bëri përsëri, duke sjell edhe një veshje tjetër virale në ngjyrën e një kumbulle me dy pjesë, nga Maison Alaia në premierën e filmit “Dune” në Paris.

Veshja me dy pjesë, e cila u shoqërua me taka Jimmy Choo, përbëhet nga një bluzë shumë e shkurtër dhe një fund shumë i gjatë, i kompletuar me detaje të shpuara rreth belit dhe zbukurime në fundin e bishtit.

Veshja është pjesë e koleksionit të pranverës nga Maison 2022. /Telegrafi/

Related posts

Halsey shfaq barkun e rumbullakosur teksa pozon për kopertinën e Allure

D V

Dua Lipa fanse e ushqimeve tradicionale shqiptare: Asgjë si ushqimet e nënës

D V

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com