Zendeli: BDI dhe ASH/AAA vrapojnë pas LSDM-së e BDI-së për qëllime partiake

Shkup, 19 gusht – Deputeti i Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli, sot pas zyrtarizimit të koalicionit VMRO-ASH-Alternativa, ka shkruar se dallimi mes këtij koalicioni dhe koalicionit të tyre me LSDM-në, është se i pari është për qëllime partiake, ndërsa e dyta për të ardhme më të mirë për qytetarët dhe shtetin, informon Zhurnal.

 

Sipas tij, kur BESA bëri koalicion me LSDM-në të gjithë u ngritën në këmbë me fjalë të rënda. Besa kështu vazhdoi rrugën me LSDM-në dhe betonoi qëllimet pro perëndimore të vendit.

https://www.facebook.com/fadil.zendeli/posts/10159588471979835

Related posts

ESHS: Deri në ora 18:00, janë regjistruar 502.000 persona

D V

Autostrada Tetovë – Gostivar me pagesa evropiane me standarde mesjetare

D V

MPB furnizohet me 40 dregerë të rinjë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com