Zëvendësministri Agim Nuhiu, uron Kurban Bajramin

Shkup, 20 korrik – Zëvendësministri i Drejtësisë , Agim Nuhiu uron besimtarët musliman festën e Kurban Bajramit.

 

“Gjithë juve dhe familjeve tuaja ju uroj festën e Kurban Bajramit!

Ndjenja e fuqishme e humanizmit dhe virtytet më të larta të njerëzimit le të mbeten në funksion të shoqërisë dhe gjeneratave që vijnë pas nesh! Gëzuar. “, thuhet në urimin

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4204504782969820&id=100002310186518

Related posts

Greqia shpreh ngushëllime për tragjedinë në Tetovë

N E

Hasani: Janë stabilizuar numrat, por jo gjendja me Covid-19 (Video)

D V

“Treni evropian” sonte mbërrin në stacionin hekurudhor të Shkupit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More