Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Zëvendësministri Ilir Hasani dhuron gjak dhe ka një porosi: Dhuroni, mos pritni!

Zhurnal Ads

Shkup, 12 janar, Zhurnal.mk – Vazhdon gjesti human i Zëvendës Ministrit të shëndetësisë Dr. Ilir Hasani dhe Shefit të Kabinetit të Ministrit të Shëndetësisë Dritan Ismaili, ka njoftuar shoqata “Bllod Bank”. “Ata janë një shembull i suksesshëm i promovimit të dhurimit të gjakut në vendin tonë”, theksojnë nga kjo organizatë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Regjistri Qendror: Numri i firmave të mbyllura dhe të sapokrijuara në vitin 2020 është në suaza të mesatares

Z H

Osmani të enjten në Athinë për nënshkrim të 3 memorandumeve me Dendias

Z H

Publikohet lista e qytetarëve që do të marrin ndihmë financiare

T E

Pompeo me rastin e ditës së pavarësisë: Urime për antarësimin në NATO, SHBA mbetet aleat i fuqishëm i RMV

E.E.

Lëndohen nëntë policë në një aksident në Kumanovë

T E

Reformat në media, sfidë për euro-integrimin e vendit

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...