Zgjedhet lokale, Xhemaili takim me banorët e Bogovinës

Shkup, 2 tetor – Gjatë ditës së djeshme, kryetari i komunës së Bogovinës Albon Xhemaili, realizoi takim me banorët e Bogovinës, ku hasi në mbështetje masovike nga banorët e këtij vendi.

Në takim ishin prezent edhe kryetari i Aleancës për Shqiptarët, z.Ziadin Sela dhe deputetja e Aleancës për Shqiptarët, znj.Ilire Dauti. Kryetari i komunës së Bogovinës në këtë takim shpalosi planet për projektet e ardhëshme dhe për vazhdimin e investimeve në Bogovinë dhe
në gjithë komunën.

Related posts

Kasami me të rinjtë e Besës shënojnë ditën botërore të zemrës (Foto)

D V

Carovska: Dilni në zgjedhje dhe votoni për të vazhduar ndryshimet positive

D V

Drita Islami risi e freskët ne garën për këshill të qytetit të Shupit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More