Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Zgjedhjet e 25 prillit/ Rama mbledh në seli drejtuesit e qarqeve

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur në selinë e PS drejtuesit politik të 12 qarqeve.

Kjo është mbledhja e parë me drejtuesit e qarqeve në selinë rozë për vitin 2021.

Burime të gazetarit të Top Channel Muhamed Veliu, bëjnë me dije se drejtuesit politikë do të raportojnë për realizimin e detyrave të lëna në mbledhjen e fundit.

Po ashtu do ketë diskutime edhe për mesazhet politike që duhet të përcjellin në bazë në javët në vijim.

Pritet të diskutohet edhe për emrat e kandidatëve socialistë që do të garojnë për PS më 25 Prill.

Postime të ngjashme

Mbërrijnë 67,860 doza të vaksinës Pfizer, Rama: Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin

D V

Raporti final i OSBE/ODIHR për Zgjedhjet e 25 prillit, Balla: Shqipëria merr raportin më të mirë për zgjedhjet në këto 30 vite

D V

Shqipëria dhe Britania nënshkruajnë marrëveshjen për transferimin e të burgosurve

D V

Zgjedhjet e 25 prillit, OSBE/ODIHR pubikon raportin final

D V

Yuri Kim: Emërimi i anëtarit të Gjykatës së Lartë, hap i rëndësishëm për Reformën në Drejtësi

D V

Shkeljet në trafik, policia në Shqipëri pezullon 53 patentë-shoferë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...