Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Zgjohen në mëngjes duke mos u besuar syve çfarë po shohin, krokodili gjigant në pishinën e tyre – çifti nga Afrika e Jugut i telefonojnë ekspertëve për ta larguar

Çifti bashkëshortor nuk mund t’u besonin syve, kur u zgjuan dhe panë në pishinën e tyre një krokodil.

Jacob Breytenbach dhe gruaja e tij Angel nga Modeëil në veriperëndim të Afrikës së Jugut, kishin kontrolluar kamerat e sigurisë për të parë se ku kishin mbetur kafshët e tyre shtëpiake, kur hasën në një krokodil gjigant në pishinën e tyre, transmeton Telegrafi.

Dyshja i telefonuan ekspertëve të kafshëve të egra që larguan reptilin dhe e dërguan në një habitat. E pamjet e këtij momenti janë filmuar, ku shihen ekspertët duke përdorur litar për ta nxjerr krokodilin.

Fillimisht ata ia mbyllin gojën me litar nga frika se mund t’i sulmojë, ndërsa më pas i mbulojnë sytë për ta tërhequr më pas zvarrë nga pishina.

Postime të ngjashme

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...