Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Zgjohet me nguti për ta zbrazur koshin e plehrave – gruaja përfundon dy herë brenda shportës teksa vrapon drejt kamionit të lagjes

Zhurnal Ads

Një grua e cila ishte zgjuar në mëngjes për të zbrazur koshin e plehrave, përfundon dy herë brenda shportës së madhe teksa nxiton për tek kamioni i mbeturinave.

Pamjet e gruas së pafat u shpërndanë, ku videoja e parë grumbulloi më shumë se 161 mijë shikime në më pak se një ditë, transmeton Telegrafi.

Sipas pamjeve, ajo nxitoi për të dalë jashtë pasi kishte harruar të nxirrte koshin e saj të plehrave një natë më parë.

Derisa kamioni i mbeturinave mobilizohet para shtëpisë së saj, gruaja e veshur me geta ngjyrë rozë del nga garazhi dhe hedh disa sende të fundit përpara se të marshonte drejt automjetit.

Ndërkohë, mbetet ende e paqartë se ku është xhiruar videoja, por sipas llojit të kamionit pamjet duket se u morën në SHBA.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kompania australiane ofron shtatë orë “fluturim për askund”, biletat shiten për 10 minuta

admin

Ai ra në gjunjë për t’i propozuar martesë, por ajo e ‘goditi’ në kokë – vajza tregon pse e bëri një gjë të tillë

S.B.

Adoleshenti amerikan përplas veturën prej 3.4 milionë dollarëve të babait të tij miliarder – pamjet e aksidentit të tmerrshëm dhe reagimi i tij

S.B.

10 emra klasikë francezë për beben tënde

admin

Momenti kur ajsbergu mbi të cilin po ngjiteshin dy eksplorues, rrokulliset dhe për pak sa nuk përfundon mbi kokat e tyre

admin

Familja zbulon krijesa të rralla të detit, vlejnë rreth 50 mijë funte

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...