Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Zhduken dy të mitur në Prizren

Policia ka njoftuar se në Prizren janë zhdukur një vajzë dhe një djalë i mitur.

Rastin e parë e ka raportuar një grua nga fshati Petrovë, e cila ka deklaruar se mbesa e saj e mitur është larguar nga shtëpia para tri ditësh dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

“Fsh. Petrovë, Prizren 19.05.2021-15:35. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se mbesa e saj e mitur është larguar nga shtëpia para tri ditësh dhe nuk është kthyer deri më tani në shtëpi. Sipas ankueses nuk është hera e parë që e njëjta largohet nga shtëpia pa informuar familjarët”, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

Rasti tjetër ka ndodhur në rrugën “Muhamet Qami”, në Prizren, ku nëna ka raportuar në polici se djali i saj i mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Postime të ngjashme

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një shtetas turk në Shkup

Dafina Vidishiqi

Për tre vite, 41 viktima në rrugët e Pollogut

Dafina Vidishiqi

Policia arreston një të dyshuar për grabitje në një pompë karburanti në Kamenicë

Dafina Vidishiqi

Gjoba për kundërvajtje për 131 shoferë në Shkup

Zekirija Haxhiu

Çdo 1/4 vrasje gjatë vitit 2020 ishte vetvrasje

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...