Agjencia Zhurnal.mk

Zhduket një djalë në Ferizaj

Ferizaj, 15 nëntor- Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se në fshatin Pleshinë të Ferizaj është raportuar se një djalë ka ikur nga shtëpia, raporton Express.Një prind ka lajmëruar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendnodhja e tij.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, shkruhet në njoftim të policisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...