Agjencia Zhurnal.mk

Zhduket një femër në Prishtinë

Prishtinë, 2 janar- Një femër është zhdukur në lagjen Emshir të Prishtinës.

Siç ka raportuar nëna e saj në polici , vajza ishte larguar nga shtëpia në drejtim të panjohur dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj ishte larguar në drejtim të panjohur dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...