Agjencia Zhurnal.mk

Zhduket një vajzë në Ferizaj

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Ferizaj.

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se ankuesi ka raportuar se vajza e tij më 26.07.2020 është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

“Rr. Tahir Meha, Ferizaj, 28.07.2020 – 23:50. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij femër kosovare me 26.07.2020 është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, shkruhet në raport.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...