Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Zhduket një vajzë në Podujevë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë në Podujevë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Sfeqel, transmeton Telegrafi.

“Më, 10.02.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovar e është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës.

Kohëve të fundit në Kosovë janë shpeshtuar rastet e zhdukjeve të vajzave.

Postime të ngjashme

Humb jetën një punëtor në Koçan

D V

Kapet shqiptari me 494 mijë euro, ja ku i kishte fshehur

D V

Arrestohet 37 vjeçari në Fushë-Kosovë

N E

Lëndohet rëndë një motoçiklist në një aksident në Shkup

Z H

MPB konfirmon lajmin e Zhurnalit: Kapet marihuanë me vlerë 150 mijë euro

Z H

Sulmuan njëri-tjetrin me mjete të forta, arrestohen dy pejanët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...