Agjencia Zhurnal.mk

Zhduket një vajzë nga strehimorja e Prishtinës

Prishtinë, 23 janar- Një vajzë është zhdukur nga strehimorja e Prishtinës.
Policia në raportin 24 orësh njofton se është raportuar për një vajzë të zhdukur nga strehimorja për rehabilitim.

“Është raportuar se në strehimore për rehabilitim, viktima femër K-Shqiptare është larguar nga strehimorja dhe nuk është kthyer më”, thuhet në njoftim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...