Shqipëri

Zhduket pa lënë gjurmë një 51-vjeçar nga Kurbini, policia në kërkim prej disa ditësh

Zhurnal Ads

51-vjeçari Mark Daka nga fshati Gurez rezulton i zhdukur prej disa ditësh.

Lajmin e kanë dhënë të afërmit e tij, të cilët kanë thënë se 51-vjeçari Daka prej disa vitesh rezulton me probleme mendore.

Ai ka qenë i strehuar tek motra e tij në Lushnje ndërsa mësohet se edhe më herët ka patur episode duke u larguar pa njoftuar.

Të afërmit e tij tregojnë se Policia e Kurbinit menjëherë pas informacionit të zhdukjes së 51- vjeçarit janë  vënë në kërkim, gjithashtu dhe banorët e zonës dhe të afërmit e familjes, por deri tani pa rezultat.

Postime të ngjashme

Rama: Po mendohet një paketë mbështetje për familjet me ndihmë ekonomike

S.B.

Lulzim Basha, Edi Rama dhe doktrina rilindase e dizinformacionit “Putin”!

R ZH

Dëmtohet sistemi i transmetimit i OST-së, pa drita i gjithë jugu i Shqipërisë dhe Durrësi

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...