Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Zhurma e fuqishme që e liron BMW M4 i 2021-ës

Modeli i përgatitur M4 për vitin tjetër shquhet nga modeli i mëparshëm në disa veçori; fuqi më të madhe, më shumë çifte rrotulluese, dhe tërheqje me të gjitha rrotat.

Kësisoj, falë një videoje është mundësuar të përcjellet fuqia e madhe dhe zhurma e frikshme që lirohet nga modeli i fundit i serisë M4, të ngarkuar nga CarBuzz, transmeton lajmi.net.

Ndonëse CarBuzz nuk ka dhënë detaje lidhur me përformancën e M4-shit të ri, mediumi i destinuar për vetura ka potencuar fuqinë e motorit të modelit.

Makina mund të kushtojë rreth 65 mijë euro.

Ndiqeni videon për të dëgjuar zhurmën e “frikshme” që e liron BMW-ja.

Postime të ngjashme

Ken Block shet Ford Hoonitruckun për një milion dollarë

Dafina Vidishiqi

Gronos është Mercedes-AMG G63 i Mansory

Dafina Vidishiqi

Filloi prodhimi i veturës së re Nissan Qashqai

Dafina Vidishiqi

Dacia ndryshon logon

Dafina Vidishiqi

Mazda do të lansojë 13 modele të automjeteve të elektrizuara deri në vitin 2025

Dafina Vidishiqi

Ford Bronco që i përkiste Kevin Hartit po del në ankand

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...