Maqedoni TOP LAJM

Zhurnal mëson/Aksion i madh policor në Strugë

Zhurnal Ads

Strugë, 4 nëntor – Agjencia e lajmeve Zhurnal nga burime në teren mëson se në qytetin e Strugës për momentin është duke u zhvilluar një aksion i madh policorë.

Sipas informacioneve të para, Zhurnal mëson se bëhet fjalë për arrestimin e disa ‘kriminelëve’ që kanë bërë reketim si dhe persona që janë marrë me shit-blerjen e drogës në këtë qytet dhe rrethinë e që pikërisht për këtë arsye policia ka ndërmarë aksionin.

Burime nga Ministria e punëve të brendëshme konfirmojnë informacionet për Agjencinë e lajmeve Zhurnal por nuk japin më shumë detaje për aksionin.

Postime të ngjashme

“Syri i Gjarprit”, 22 të pandehurit lirohen nga akuza

XH,I

Hoxha: Do të formojmë komitet të përbashkët të vreshtarëve dhe bodrumeve të verave

Z H

Pensionimi pesë vjet para kohe, i pamundur

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...