Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Tetovë, 26 shkurt – Bashkimi Demokratik për Integrim pritet që nesër të mbledhë përsëri kryesinë e partisë në selinë në Reçicë të Vogël, mëson kështu Agjencia e lajmeve Zhurnal nga burime partiake.

Si temë e diskutimit në kryesinë e partisë pritet që të jetë ngërçi i krijuar në kuvend nga mungesa e deputetëve dhe shumica e ngushtë parlamentare ndërsa njëkohësisht pritet që para anëtarëve të kryesisë së partisë Ahmeti të kërkojë llogari dhe të bëj vlerësim të anëtarëve të kabinetit qeveritarë, shkruan Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Qeveria kërkon shtyrjen e gjendjes së krizës deri më 31 dhjetor 2021

N E

Trajanov propozon krijimin e një Agjencie kundër Krimit

N E

Analizë / “Islami dhe ndikimi i tij në civilizim”

R Zh

Qeveria miratoi ndryshimet me të cilat rregullohen çmimet për mjekim të Kovid-19

N E

Qeveria i miratoi ndryshimet me të cilat di të rregullohen çmimet për mjekim të kovid-19

R Zh

Nga përplasjen e një kamioni me një automobili ka humburjetën një person, ndërsa tre të tjerë janë lënduar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...