Agjencia Zhurnal.mk

Zhurnal mëson: Bilall Kasami nuk do të mer pjesë në takimin e ftuar nga Ahmeti

Sot pasi Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa refuzuan takimin e nesërm të ftuar nga Ahmeti, respektivisht kërkojnë që e njejta të mbahet pas 17 gushtit, sot siç mëson Agjencia e Lajmeve Zhurnal, këtë takim e ka refuzuar edhe lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami.

Bashkimi Demokratik për Integrim sot për herë të dytë u bëri thirrjeve partive politike shqiptare që nesër në ora 12:00 të mblidhen së bashku në tryezë, ndërsa për pikat e ditës do të dakordoheshin në takim, gjegjësisht, të njejtat mund të ndryshojnë me propozim të partive.

Nga BDI këtë takim e vlerësojnë si të nevojshëm dhe të kërkuar nga popullata shqiptare, por nga partitë tjera shqiptare e konsiderojnë si mashtrim.

Të pavendosur deri tani janë vetëm Partia Demokratike Shqiptare

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...