Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Zhurnal mëson / Debat i madh në mbledhjen e BDI-së, pakënaqësi e madhe e ekzekutivit!

Tetovë, 27 shkurt, Zhurnal.mk – Siç paralajmëroi dje Agjencia e Lajmeve “Zhurnal”, në selinë e partisë më të madhe shqiptare në Maqedoninë e Veriut – Në mbledhjen e radhës e kryesisë së partisë, e dyta brenda kësaj jave me strukturat e partisë më saktë me degët e partisë së Ahmetit, po zhvillohet debat i ashpër për paknaqësin e ekzekutivit.

Sipas burimeve tanë, mbrenda kryesisë ka pakënaqësi të madhe ndaj punës në ekzekutiv.

“…ka paknaqësi nga ekzekutivi dhe debati po vazhdon”, tha burimi ynë.

Përpos diskutimit për punë e ekzekutivit, në mbledhjen do të diskutohet edhe për regjistrimin e popullsisë dhe zgjedhjet Lokale që pritet të mbahen në tetor të këtij viti, njofton Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Kuvendi i Maqedonisë nesër mban seancën e 32-të

R Zh

Ministria e Kulturës: Shfrytëzuesit e projekteve nga Konkurset vjetore për vitin 2021 duhet të hapin llogari të veçantë të transaksionit

R Zh

MPJ prezantoi katër këshilltarët ekonomikë, do të vendosen në Varshavë, Mynih, Ankara dhe Abu Dabi

R Zh

Muça: Shkupi do të lulëzojë me gjelbërim! (FOTO)

R Zh

VMRO-ja kërkon dorëheqjen e ministrit Filipçe

R Zh

Mexhiti: Nuredini, ishte model për fëmijët e Serovës dhe më gjërë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...