Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Zhurnal raporton / Aksident i rënd në Çento-Shkup

Shkup, 13 maj, Zhurnal.mk – Sonte rreth orës 20:15, në lagjen Çento – Shkup, ka ndodhur një aksident i rënd, raporton Zhurnal.mk

Zhurnal nga vendngjarja, mëson se një veturë e tipit MBW me shpejtësi të madhe ka prerë rrugën një furgoni, pas çka vetura ka fluturuar në drunj ndërsa furgoni është rrokullisur.

Si ka ardhur deri te aksidenti ende nuk dihen. Policia po punon në zbardhjen e rastit, raporton Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Heqja e platformave në plazhet në Strugë: Për Merkon nuk janë ilegale, ASH-ja e quan mashtrim të qytetarëve

Bekim Laçi

Rishikimi i buxhetit, dyfish më shumë për qeverinë

Zekirija Haxhiu

4 raste të reja dhe 1 viktimë nga Covid

Zekirija Haxhiu

Gjykatësit me rritje të pagave prej 15% deri në vitin 2022

Zekirija Haxhiu

Shekerinska: Treguam se mund të kontribojmë si aleatë në NATO njejtë si të tjerët

Zekirija Haxhiu

Zaev – Duda: Është shumë e rëndësishme mbështetja polake për RMV-në në BE

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...