Shqipëri

Zhvillimet politike, Lulzim Basha paralajmëron një konferencë shtypi

Zhurnal Ads

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të zhvillojë një konferencë për shtyp, në kuadër të zhvillimeve politike.

Mësohet se takimi i kreut të opozitës me gazetarët është parashikuar që të mbahet në orën 11:00.

Kujtojmë se sot, në orën 13:00 kryeministri Edi Rama ka paralajëmruar që dje një konferencë për shtyp.

Postime të ngjashme

Naftëtarët e Ballshit: Në grevë do jemi derisa të na japin zgjidhje

admin

Pasojat e motit të keq në Bulqizë, rrëzohet disa pemë dhe shkëputet energjia elektrike

admin

Shahini publikon videon se si do të zbatohen protokollet e shëndetësisë nëpër shkolla

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...