Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Zhytësi gjen skafandën në Vlorë, mendohet se i përket Luftës së Dytë Botërore

Një skafandër zhytësi që i përket Luftës së Dytë Botërore është gjetur në Vlorë.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se skafandra  është gjetur këtë të martë nga një zhytës.

Nga foto e siguruar nga abcnews shikohet dhe momenti kur zhytësi del nga deti bashkë me skafandrën.

Ajo mendohet se është që në Luftën e II Botërore.

Postime të ngjashme

Njoftohet data e fillimit të shkollave; Ministrja Evis Kushi tregon programin e nxënësve dhe mësuesve

D V

Rama publikon pamjet nga kisha e Shën Premtes në Lukovë: Gati për të pritur vizitorët

D V

Ambasadorja Kim shkon në Vuno, ia shtron me uzo me banorët e fshatit

D V

Policia kontrolle gjatë natës në rrugët e vendit, pezullohen 10 leje drejtimi dhe vendosen dhjetëra gjoba

D V

Shuhen flakët në disa zona në Gjirokastër, policia identifikon dy nga autorët të dyshuar për vënien e zjarrit

D V

Situatë e rëndë në Vlorë, zjarret i afrohen banesave në Dukat të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...