Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ziberi është hospitalizuar në klinikën infektive, rezultoi pozitiv me Covid-19

Shkup, 8 shtator, zhurnal.mk – Deputeti i BDI-së, Arben Ziberi, nga fundjava është hospitalizuar në Klinikën Infektive në Shkup, sepse ka rezultuar pozitiv me coronavirus, transmeton Zhurnal.

Ziberi ka ndjerë simptomat para 10 ditëve kur Kuvendi votoi për Qeverinë e re. Atëherë ai votoi në një hapsirë të veçantë.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...