Agjencia Zhurnal.mk

Zidane decid për t’a rikthyer Martin Odegaard në Real Madrid

Me kerkesen ekskluzive te Zinedine Zidane dhe pas sezonit te shkelqyer me Real Sociedad, Real Madridi do te riktheje ne skuader Martin Ødegaard.

Pavaresisht faktit qe marreveshja per huazimin e tij vlente edhe per sezonin 2020-21, Zidane ka kerkuar qe ekipi te perforcohet edhe me mesfushorin e talentuar Norvegjez qe do te jete nje vlere e shtuar ne skuader.

Vendimi eshte marre tashme dhe eshte i pashmangshem. Odegaard do te jete pjese e Real Madridit ne sezonin qe vjen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...