Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Zidane pas ndeshjes me Atalantën: Ishte e vështirë edhe me 10 lojtarë

Trajneri i Real Madrid e pranoi se nuk ishte aspak e lehtë ndeshja ndaj Atalantës, përkundër faktit që fituan 1-0.

Ai tha se ishte e vështirë ndeshja, por në fund megjithatë morën një rezultat të mirë.

“Përpos gjithash është një rezultat i rëndësishëm pasi shënuam një gol si mysafir, i cili vlen më shumë. Duhet të japim gjithçka dhe të fitojmë në ndeshjen e kthimit”, u shpreh Zidane.

“Pasi që Atalanta është një skuadër e fortë në mbrojtje, ne e kishim të vështirë të luanim edhe 10 kundër 11”, shtoi në fund.

Ndeshja e kthimit mes dy skuadrave do të luhet pas tre jave, më 16 mars.

Postime të ngjashme

Raiola kërkon 1 milion funte në javë për Haalandin

Z H

Ibra karton të kuq, por Milani thyen Parmën

Z H

Barcelona shpreson se nuk do të jetë “El Classico” e fundit për Messin

Z H

“Hysaj do të transferohet te një klub që luan në Champions League”

Z H

Tifozët nuk mund të besojnë se si Lacazette nuk arriti të shënonte i vetëm përball portierit

Z H

Xhaka i frustruar: “Largojë atë mu* topi”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...